Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/koti/domains/koti.lt/public_html/rwdGate.php on line 214
Apie mus - Vilniaus KOTI

PASAULIS JUMS ATVIRAS!

Vilniaus KOTI

Turizmo agentūra „Vilniaus KOTI„ įsikūrė 1994 metais. Per šį laikotarpį agentūra sukaupė didelę darbo patirtį turizmo srityje. Agentūroje dirbantys kvalifikuoti darbuotojai suteiks Jums išsamią informaciją apie poilsį ir turizmą svečiose šalyse, padės pasirinkti tinkamą skrydį į įvairias pasaulio šalis pagal Jūsų pasirinktą datą bei kainą.

Jei ketinate keliauti su grupe ar individualiai – mūsų darbuotojai padės Jums pasirinkti tinkamą maršrutą ar šalį, stengsis, kad Jūsų kelionė būtų puiki, informatyvi bei kupina įspūdžių.

Tik įsikūrę tapome IATA – tarptautinės oro transporto vežėjų asiociacijos nariais, turinčiais teisę pardavinėti visų pasaulio aviakompanijų bilietus.

Kviečiame patikėti savo poilsio ir kelionių organizavimo planus mums, o mes padarysime viską, kad kelionė taptų spalvingu ir gražiu prisiminimu, o Jūsų atsiliepimai apie kelionę  pavirstų nuostabiais pasakojimais!

Mūsų partneriai:

logo_novaturas

 

tez_logo

kidy-logo

topturas-logo

itaka_logo

rainbow_logo

adc-parking_logo

unipark_logo

 

VILNIAUS KOTI

  •   A. Domaševičiaus 3/6, Vilnius LT - 01400

  •    Tel.: +370 52 31 31 48

  •    El. paštas: tour@koti.lt

         

Naujienlaiškis

© 2017 Vilniaus KOTI

Show Buttons
Hide Buttons

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/koti/domains/koti.lt/public_html/wp-content/themes/lovetravel/footer.php on line 34