Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/koti/domains/koti.lt/public_html/rwdGate.php on line 214
Planuok vasaros įspūdžius dabar! - Vilniaus KOTI

Planuok vasaros įspūdžius dabar!

gerų kainų karštinė

Pristatome 2017 m. vasaros atostogų sezoną. Ateinančią vasarą Jūsų laukia jau pamėgtos atostogų kryptys ir kurortai, puikūs viešbučiai, gražiausi paplūdimiai, įdomiausios ekskursijos, profesionalūs ir patikimi „Novaturo“ atstovai užsienyje.
Karščiausios šio sezono NAUJIENOS – Balkanų šalys Juodkalnija ir Kroatija.

Pirmoji naujiena – Juodkalnija – įsispraudusi tarp Europos ir Azijos, vilioja įspūdinga ir turtinga gamta, į jūrą besileidžiančiais didingais kalnais, gausiu istorijos paveldu ir vietinių svetingumu. Keliaujančius ir atostogaujančius šalyje užburs kalnų ir jūros grožis.


Antroji naujiena – Kroatija – gamtos grožiu tikrai nenusileidžia kaimynei Juodkalnijai. Šalis savyje talpina daugelio istorinių epochų įtaką, o dabar ji dar ir traukos taškas ieškantiems švelnaus klimato, poilsio, kultūros, architektūros. Dubrovnikas – įspūdingiausias ir vienas gražiausių ne tik Kroatijos pakrantės, bet ir visos šalies miestų.


Graikų salose pinasi istorija, įvairialypė įspūdinga gamta, aktyvių pramogų galimybės, unikalios maisto tradicijos, graikiškas temperamentas ir dar daug kitų įdomybių – visa tai traukia atrasti ir patirti.


Visą vasarą Jūsų dėmesio lauks Turkijos Antalijos ir Marmario kurortai. Čia ilsėtis, atsiplaiduoti, plaukti, tyrinėti galite su mažaisiais keliautojais, o ieškantiems aktyvių laisvalaikio pramogų – jų taip pat nestigs.


Bulgarijos Varnos ir Burgaso kurortuose driekiasi ilgi paplūdimiai ramiam poilsiui, nuo Juodosios jūros pučia šiltas brizas, o miestai gausūs pramogų.
Romantiškoje Viduržemio jūros pakrantėje atraskite spalvingąją Barseloną, pajuskite temperamentingą regiono kultūrinį gyvenimą ir įamžinkite auksinio smėlio pakrantes. Įsilieti į džiugią ispanišką nuotaiką kviečiame Maljorkoje, kur gyvenimas čia verda ištisus metus. Arba rinkitės poilsį labiausiai saulės lepinamame Andalūzijos regiono kurorte – Kosta de Almerijoje. Greičiausiai tai viena paskutinių vietų Ispanijos Viduržemio jūros pakrantėje, kur dar rasite paplūdimį tik sau.


Lankomiausias ir visame pasaulyje švelniu klimatu garsėjantis regionas Italijos pietuose – Kampanija – sužavės pakrantės grožiu, ryškiomis spalvomis ir jaukiais miesteliais. Sicilijos sala – Jūsų raktas į Italijos pažinimą, kur susipina istorija, menas ir grožis.
Pasilepinti jūros bangomis ir saulės spinduliais aukštų uolų supamoje įlankoje kviečiame į Portugaliją. O toli nuo žemynų krantų pasislėpusioje Madeiros saloje Jūsų akis džiugins nuostabi gamta, egzotinės įvairiaspalvės gėlės, didžiulės mėlyno Atlanto vandens skalaujamos uolos ir kvapą gniaužia įspūdingi skardžiai.
Kontrastingajame Maroke pamatysite ir beribę Sacharos dykumą, ir snieguotas Atlaso kalnų viršūnes. Hurgadoje kviečiame grožėtis nepaprastai spalvingu jūros gyvenimu ištisus metus.
Akcija galioja 2016-10-11 – 2016-12-31
Visos akcijos sąlygos
Poilsinės vasaros kelionės kainuoja nuo 149 Eur!
Pradinė įmoka tik 50 Eur.
Mažiausios kainos garantija.
Kviečiame planuoti savo vasaros įspūdžius jau dabar!

Užklausti dėl kelionės

VILNIAUS KOTI

  •   A. Domaševičiaus 3/6, Vilnius LT - 01400

  •    Tel.: +370 52 31 31 48

  •    El. paštas: tour@koti.lt

         

Naujienlaiškis

© 2017 Vilniaus KOTI

Show Buttons
Hide Buttons

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/koti/domains/koti.lt/public_html/wp-content/themes/lovetravel/footer.php on line 34